Organize Matbaa

Organize Matbaa

Organize Matbaa

Online Matbaa

Online Matbaa

Online Matbaa

Katalog Basımı

Katalog Hesaplama

Dergi Basımı

Matbaa Baskı Hesaplama

Matbaa

Matbaa

Matbaa

MatbaaFix AmbalajFix PromosyonFix Pastane Kutuları Kağıt Çanta Üretimi FixPaperBag ARM Yazılım
turkish Türkçe

Dijital çağda bile, birçok işletme için fiziksel bir katalog hala şarttır. Artan baskı maliyetleri, özellikle birkaç bin kataloğa ihtiyaç duyan işletmeler için, katalog baskısını her zamankinden daha pahalı hale getiriyor.

Online Matbaa Farkıyla

Ofset Baskı hakkında hem ulusal hem de uluslararası perspektiften kapsamlı bir bilgiye sahibiz. Deneyimlerimiz ve geçmiş performanslarımız, müşterilerimize, bütçelerinin akıllıca, iş için doğru süreçte geçirildiğini rahatlıkla garanti etmektedir. Profesyonel ekibimizle, sizi tüm süreç boyunca adım adım yönlendirerek, katalog çalışmalarınızı her aşamada titizlikle inceleniriz. Grafik tasarım ekibimiz ve üretim ekibimizle uygun fiyatlı katalog baskıları yapıyoruz.

Katalog basımı bildiğiniz gibi baskı ve fiyatları açısından ve de ayrıca ucuz ve örnekleriyle görsel olan firmaların en önemli reklam ürünüdür. Bu ürün yardımı ile firmaların ürünleri kolayca tanıtılabilir. Ayrıca katalog içerisindeki dizayn yardımı ile ürün tanıtımları daha kolay olmaktadır. Bu anlamda her firmanın mutlaka kullandığı bir katalogu vardır.

Türkiye'nin en büyük online matbaa sitesi Matbaafix, 2018 yılından bu yana hizmet veriyor. Matbaa & Reklam Sektöründe faaliyet gösteren Matbaafix, yenilikleri ile Türkiye'nin dijital alışveriş sektörüne yön veriyor. Online alışveriş deneyimini her geçen gün daha kolay hale getiren, dijitalleşen dünyanın gereklerine uygun geliştirmelerle sunduğu hizmetleri daha da avantajlı kılan Matbaafix, ziyaretçilerine bol çeşit, uygun fiyat, hızlı teslimat ve sürpriz indirimler sunuyor.
Biz Sizi Arayalım mı? Whatsapp Siparis Hattı

Hızlı İletişim, Biz Sizi Arayalım.