Organize Matbaa

Organize Matbaa

Organize Matbaa

Online Matbaa

Online Matbaa

Online Matbaa

Katalog Basımı

Katalog Hesaplama

Dergi Basımı

Matbaa Baskı Hesaplama

Matbaa

Matbaa

Matbaa

MatbaaFix AmbalajFix PromosyonFix Pastane Kutuları Kağıt Çanta Üretimi FixPaperBag ARM Yazılım
turkish Türkçe

Hızlı Gelişen Teknoloji
Hızlı gelişen teknoloji ve teknolojik ürünler dijital olan ile matbu olanın karşı karşıya olduğunu düşündüğümüz bir dünya ortaya çıkardı. Bilginin bilgisayarlara taşınması, cep telefonundan her şeye erişilebilmesi, tabletlerin ve elektronik okuyucuların yaygınlaşması matbu ürünlere ihtiyaç kalmayacağımızı düşündürttü. Peki, öyle mi oldu?

Tam tersine bugün teknolojinin gelişmesi, her türlü ürün hakkında bilgiye ve ürünün kendisine daha kolay erişilebilmesi sayesinde matbu ürünlerin de çeşidi ve kalitesi arttı. Matbu ürünlere verilen değer de bu doğrultuda her geçen gün artıyor; daha kaliteli broşürler, daha afili kartvizitler, daha renkli ilanlar her yerde…

Bir de üzerine online matbaa sayesinde evinizden bile çıkmadan dijital ortamda hazırladığınız, kağıdını ya da baskı materyalini seçtiğiniz ürünleri kolaylıkla bastırıp, istediğiniz adrese teslim alabiliyorsunuz.

Online matbaa nedir? 
Organize matbaa çözümlerine bilgisayarınızdan, cep telefonunuzdan, tabletinizden ulaşmanızı sağlayan sistemdir. Organize matbaanın gelişmiş baskı araçlarına ve geniş ürün yelpazesine hem de tüm ürünleri inceleyip fiyat karşılaştırması yapmanızı sağlayarak kısaca sizinle matbaanız aranızdaki araçtır.

Bir matbaa nasıl online olabilir?

Teknolojinin getirdiğini en büyük değişiklik ne iş yaparsak yapalım süreçlerimizin iyileşmesi oldu. Teknolojinin gelişmesi ve dijitalleşme matbaa işlerini azaltacağına, kullanıcıların onlara erişimlerini kolaylaştırdı. İster bir kurum adına isterseniz de kendi adınıza bir matbaa ürününe ihtiyaç duyun ulaşmak artık çok kolay: internete bağlanan internet tarayıcısı olan herhangi bir cihazdan eriştiğiniz online matbaadan istediğiniz ürüne bakabilir, özelliklerini belirleyebilir ve adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Online olan matbaa değil ama artık sizin matbaaya ulaşma yolunuzdur.

Online matbaa kullanmanın avantajları nelerdir?

Herhangi bir baskı merkezinden ya da matbaadan farklı olarak online matbaada;

- Tüm ürünleri ve özelliklerini ayrıntılarıyla görürsünüz,

- Fiyatlar şeffaf ve nettir, sürpriz ile karşılaşmazsınız,

- Sadece bu işi yapan, donanımlı bir ekip ile muhatap olursunuz,

- Kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz hem de tüm alışverişlerinde 6 taksit avantajından yararlanırsınız,

- Tüm alışverişleriniz kargo ile ayağınıza kadar gelir,

- Milyonlarca kez gerçekleşen işlemlerin arkasında müşteri memnuniyetinin güvenini duyar, çıkan sonucu beğenmezseniz sorunsuzca iade edebilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük online matbaa sitesi Matbaafix, 2018 yılından bu yana hizmet veriyor. Matbaa & Reklam Sektöründe faaliyet gösteren Matbaafix, yenilikleri ile Türkiye'nin dijital alışveriş sektörüne yön veriyor. Online alışveriş deneyimini her geçen gün daha kolay hale getiren, dijitalleşen dünyanın gereklerine uygun geliştirmelerle sunduğu hizmetleri daha da avantajlı kılan Matbaafix, ziyaretçilerine bol çeşit, uygun fiyat, hızlı teslimat ve sürpriz indirimler sunuyor.
Biz Sizi Arayalım mı? Whatsapp Siparis Hattı

Hızlı İletişim, Biz Sizi Arayalım.