Matbaacı

Organize Matbaa

Katalog Basımı

Katalog Hesaplama

Dergi Basımı

Matbaa Baskı Hesaplama

0850 888 1 349 | - Müşteri Hizmetleri
17.5500 I : 16.3850

Hızlı Gelişen Teknoloji
Hızlı gelişen teknoloji ve teknolojik ürünler dijital olan ile matbu olanın karşı karşıya olduğunu düşündüğümüz bir dünya ortaya çıkardı. Bilginin bilgisayarlara taşınması, cep telefonundan her şeye erişilebilmesi, tabletlerin ve elektronik okuyucuların yaygınlaşması matbu ürünlere ihtiyaç kalmayacağımızı düşündürttü. Peki, öyle mi oldu?

Tam tersine bugün teknolojinin gelişmesi, her türlü ürün hakkında bilgiye ve ürünün kendisine daha kolay erişilebilmesi sayesinde matbu ürünlerin de çeşidi ve kalitesi arttı. Matbu ürünlere verilen değer de bu doğrultuda her geçen gün artıyor; daha kaliteli broşürler, daha afili kartvizitler, daha renkli ilanlar her yerde…

Bir de üzerine online matbaa sayesinde evinizden bile çıkmadan dijital ortamda hazırladığınız, kağıdını ya da baskı materyalini seçtiğiniz ürünleri kolaylıkla bastırıp, istediğiniz adrese teslim alabiliyorsunuz.

Online matbaa nedir? 
Organize matbaa çözümlerine bilgisayarınızdan, cep telefonunuzdan, tabletinizden ulaşmanızı sağlayan sistemdir. Organize matbaanın gelişmiş baskı araçlarına ve geniş ürün yelpazesine hem de tüm ürünleri inceleyip fiyat karşılaştırması yapmanızı sağlayarak kısaca sizinle matbaanız aranızdaki araçtır.

Bir matbaa nasıl online olabilir?

Teknolojinin getirdiğini en büyük değişiklik ne iş yaparsak yapalım süreçlerimizin iyileşmesi oldu. Teknolojinin gelişmesi ve dijitalleşme matbaa işlerini azaltacağına, kullanıcıların onlara erişimlerini kolaylaştırdı. İster bir kurum adına isterseniz de kendi adınıza bir matbaa ürününe ihtiyaç duyun ulaşmak artık çok kolay: internete bağlanan internet tarayıcısı olan herhangi bir cihazdan eriştiğiniz online matbaadan istediğiniz ürüne bakabilir, özelliklerini belirleyebilir ve adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Online olan matbaa değil ama artık sizin matbaaya ulaşma yolunuzdur.

Online matbaa kullanmanın avantajları nelerdir?

Herhangi bir baskı merkezinden ya da matbaadan farklı olarak online matbaada;

- Tüm ürünleri ve özelliklerini ayrıntılarıyla görürsünüz,

- Fiyatlar şeffaf ve nettir, sürpriz ile karşılaşmazsınız,

- Sadece bu işi yapan, donanımlı bir ekip ile muhatap olursunuz,

- Kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz hem de tüm alışverişlerinde 6 taksit avantajından yararlanırsınız,

- Tüm alışverişleriniz kargo ile ayağınıza kadar gelir,

- Milyonlarca kez gerçekleşen işlemlerin arkasında müşteri memnuniyetinin güvenini duyar, çıkan sonucu beğenmezseniz sorunsuzca iade edebilirsiniz.

Online Matbaa
Whatsapp Siparis Hattı